виготовлення прицепів самоскидаКомпанія «Укрполмет» - виробник вантажних прицепів, напівпричепів, а також іншої спеціалізованої вантажної техніки. Надійність і якість забезпечуються запровадженими у виробництві сучасними технологіями і комплектуючими високого класу. Вузли, агрегати та матеріали надаються провідними підприємствами Європи і України.
Вантажні причепи та навівпричепи можуть експлуатуватися з тягачами різних виробників. Для цього необхідно використовувати модифікації, які мають достатні технічні характеристики для забезпечення обумовленої вантажопідйомності причепа.
Для перевезення вантажів ви можете купити нові причепи в різних модифікаціях, які задовольнять будь-якого замовника:

  • причеп самоскиддля негабаритного вантажу ми пропонуємо низькорамні напівпричепи-ваговози;
  • для різних вантажів, які не потребують особливих умов перевезення - бортові напівпричепи;
  • для абразивних вантажів самосвальні причепи;
  • для транспортування різних вантажів - суцільнометалеві напівпричепи;
  • шасі , які призначені для подальшого монтажу обладнання, автоцистерн, контейнерів, фургонів і ін .;
  • надбудови до причепів.

Кваліфіковані спеціалісти компанії реалізують індивідуальні розробки в найкоротші терміни. Ми виготовимо напівпричіп під будь-який тягач Мерседес, Сканія, Івеко тощо, а також надбудови на шасі різних автомобілів для мультимодальних перевезень. Всі моделі оснащуються ефективною гальмівною системою, що є універсальною для різних видів тягачів.

 

Якість виробництва причепів

виробництво причепаВся продукція, що випускається, виготовляється із застосуванням сучасного зварювального, металообробного, фарбувального і діагностичного обладнання. В процесі виробництва напівпричепів якість продукції перевіряється на технологічних контрольних точках, де тестуються більше 100 параметрів. Проведений контроль дає повну гарантію надійності та якості всіх вузлів і агрегатів виробленої техніки.
Наші виробничі потужності і запас комплектуючих дозволяють виробляти причепи і напівпричепи в найкоротші терміни. Завдяки довгостроковим відносинам з постачальниками комплектуючих і серійного виробництва причепів ми пропонуємо оптимальне співвідношення ціна / якість.

Чому купити новий причеп варто у нас?

Розвиток економіки вимагає зростання обсягів вантажопотоків всіх напрямків. А це означає, що продаж напівпричепів, причепів для самоскидів та інших видів стає все більш затребуваним: застосовують їх для перевезення будівельних матеріалів, сировини та багато чого іншого. Доведено часом, що якість нашої техніки не поступається якості європейських виробників, а привабливі ціни на напівпричепи обов'язково порадують замовників!
Наша компанія проводить ремонт причепів і напівпричепів всіх типів. Ми пропонуємо комплектуючі на вигідних для клієнтів умовах, як для стандартної техніки, так і для окремих моделей. Для того щоб уточнити інформацію по ремонту причіпної техніки зв'яжіться з менеджером.