septik iz betonnyh kilecЯкщо ви вирішили провести каналізаційну систему у власному заміському будинку, наші досвідчені фахівці буду раді прийти вам на допомогу і максимально швидко провести весь комплекс робіт по монтажу і створення необхідних конструкцій. Робота з бетонними кільцями має свою специфіку, тому працювати з ними повинні тільки фахівці, що володіють необхідними інструментами, великим досвідом і технологічними можливостями.
Ми маємо великий досвід в цій сфері, і тому виконаємо роботи будь-якої складності максимально якісно і ефективно для того, щоб ви ще багато років могли навіть не замислюватися про стан ваших дренажних колодязів і септиків.

Порядок дій і що потрібно знати при замовленні установки бетонних кілець під ключ:

  • адреса ділянки та місце розташування, де буде проводитися установка бетонного септика або колодязя;
  • наявність підземних комунікацій;
  • для правильності підбору каналізації необхідно вказати кількість постійно проживаючих осіб;
  • вибираємо варіант: бетонний септик, трикамерний септик, вигрібна яма, «перелив» для вигрібної ями;
  • вибираємо копання вручну або екскаватором навантажувачем;
  • визначаємо обсяг виконуваних робіт і терміни виконання;
  • складаємо специфікацію або кошторис на установку септика під ключ.

Наші фахівці після узгодження кошторису по установці каналізації або водопроводу під ключ виїжджають на ділянку для більш точних вимірів і консультації. Доставку матеріалу, бетонних кілець і земляні роботи плануємо в потрібний час і без затримок. Установку кілець проводимо з цементним розчином. Здаємо замовнику, консультуємо, даємо гарантії не тільки на монтажні роботи, а й на використовуваний матеріал і вироби.
Ви замовляєте все в одному місці! Вам не потрібно шукати: землекопів, монтажників, маніпулятор і якісні бетонні кільця. Привеземо все для монтажу каналізації і водопроводу, включаючи: труби, люки, пісок, цемент, щебінь або гравій.