prybyranniaКомпанія «Укрполмет» виконує прибирання вулиць, а також прибудинкових ділянок і площ, прилеглих до виробничих, офісних і торгових об'єктах. Свої послуги ми надаємо з використанням сучасного обладнання і техніки, пропонуючи разом з тим доступні ціни. Незважаючи на нестабільні погодні умови в нашому регіоні, всі роботи з прибирання прилеглої території виконуються представниками нашої компанії на високому рівні і у визначені терміни.

Прибирання вулиць забезпечує:

  • чистоту проїжджої частини і тротуарів;
  • відмінний стан газонів;
  • видалення снігу та льоду;
  • своєчасний вивіз сміття.

Особливість прибирання вулиць

Утримання території в належному стані - це вимога основних санітарних норм і правил благоустрою. Власник або орендар будівлі зобов'язаний забезпечувати щоденний порядок на належній йому території. В іншому випадку на нього накладатиметься великий адміністративний штраф.
Своєчасне прибирання вулиць впродовж всього року дозволяє вчасно усувати всі небезпечні чинники, які обертаються травматизмом пішоходів. Під цими факторами в першу чергу мається на увазі будівельне і побутове сміття. Разом з тим, навряд чи переповнені сміттєві баки і недоглянута територія створять позитивний образ компанії у клієнта.
Влітку наші працівники підмітають прилеглу територію, усувають скупчення сміття і т. п.
У зимовий період здійснюється прибирання вулиць від криги і снігу, проводиться очищення каналізаційних люків і кришок газових колодязів.

Вартість послуг для індивідуального контракту озвучить менеджер після оцінки обсягу робіт. Укрполмет гарантує чисті і безпечні вулиці в нашому місті кожен день за вельми помірну ціну.