Виготовлення дроту та сітки

Дріт та сітка з ПВХ покриттям

Приватне підприємство «Укрполмет» займається виготовленням дроту, сітки звичайної та з ПВХ покриттям, а також іншої продукції за сучасними технологіями. У своїй роботі ми дотримуємось усіх основних умов та етапів виробництва.

Транпортні послуги (доставка)

доставкаОкрім виготовлення та продажу різного виду дроту, сітки рабиці та іншої продукції підприємство “Укрполмет” з радістю доставить всі ці товари прямо до вас. Доставка нашої продукції здійснюється досвідченими водіями вантажних автомобілів.

Монтаж воріт та огорож

монтаж воріт і огорожіЯкщо будинок починається з дверей, то ворота та огорожа створюють перше враження про вашу земельну ділянку вцілому. Саме тому дуже важливо, аби огорожа та ворота були змонтовані правильно та справляли лише приємне враження.

Покриття дроту ПВХ

покриття дроту ПВХПолівінілхлорид (ПВХ) – сполука, що застосовується в різних галузях виробництва, однією з яких є виготовлення дроту та сітки. ПВХ використовується для захисту від дії кислотних та лужних речовин,  є стійким  до морозів, не вицвітає на сонці, має добрі еластичні та статичні властивості.

Заміри та підрахунки

заміри огорожіПлануєте встановити огорожу чи паркан, але не знаєте з чого почати? Кожна справа потребує підготовки. У цій ситуації підготовкою є проведення замірів та підрахунків, які дуже важливо здійснити правильно. Адже від цього залежить ефективне виконання подальших робіт.