Установка металевої сітки на дерев'яні стовпчики проводиться зовсім неважко, і це не вимагає великих матеріальних витрат, і простоїть така огорожа досить довго. Щоб добре і надійно встановити «рабицю», треба подбати і про стовпчики, на яких вона буде кріпитися.


Найкраще кріпити сітку на металевих стовпчиках. На дачних ділянках, як варіант, можна використовувати і дерев'яні. Дерев'яні стовпи варто вибирати довжиною не менше трьох метрів, а в діаметрі сантиметрів 20. Ями також потрібно робити глибокими приблизно в 1 метр. Щоб стовпчики добре трималися на низ бажано посипати трохи піску, а навколо основи насипати багато каменів і цегли, після засипати землею і утрамбувати.
Бажано перед установкою, кінці стовпів пофарбувати, а саме ту частину, яка буде знаходитися на землі, і надіти на них непотрібні пакети з пластмаси або целофану. Таким чином, дерево не буде підгнивати. Встановлювати дерев'яні стовпчики варто з розрахунком не більше 3-4 метрів, щоб сітка не просідала і не падала. Починати прибивати потрібно знизу, поступово просуваючись вгору. На першому і останньому стовпі, «рабицю» найкраще підтягнути один до одного і забити цвяхами. Вдалої установки!