огорожа за розумну цінуПаркан із сітки-рабиці являє собою досить економічний і простий варіант огорожі за розумну ціну маленької садової або дачної ділянки. Найчастіше такі паркани встановлюють між сусідніми ділянками в дачних кооперативах, де установка масивного забору стане причиною затінення ділянки і не принесе нічого хорошого ні власникам дачі, ні їх сусідам.

У такому випадку найбільш практичним і найменш витратним виходом із ситуації є встановлення легкого сіткового паркану, монтаж якого є досить простим, а вартість досить привабливою і низькою. До того ж рабиця є відносно дешевим, але досить надійним матеріалом, який може прослужити достатньо довго без особливого за ним догляду. Не менш важлива і декоративна функція такого паркану – сітка послужить чудовою опорою для в'юнких рослин і незабаром ви зможете стати справжнім володарем живої та квітучої огорожі.

Конструкція сітки-рабиці досить проста і зробити такий паркан можна своїми руками. Для створення такого огородження необхідний невеликий набір матеріалів – сама сітка, товстий дріт, арматурні стовпи, а також троси.

Сітки також бувають різних видів:

  • неоцинкована сітка – найдешевший вид матеріалу, який не порадує своїх власників довговічністю і надійністю. Справа в тому, що саме така сітка дуже швидко піддається іржі і через кілька місяців може і зовсім розсипатися у вас на очах.
  • рабиця оцинкована – такий матеріал зустрічається найчастіше. Ціна не сильно відрізняється від першої, однак оцинкована сітка не буде ржавіти.
  • пластифікована рабиця – найбільш надійний варіант. Ця металева сітка покрита спеціальним полімерним розчином, який дозволяє їй служити довгі роки і не боїться будь-яких пошкоджень.

Паркани з сітки-рабиці також володіють цілим набором переваг:

  • невисока ціна – дешевий матеріал, який не боїться вологи і вогкості, а також не затінює ділянку.
  • тривалий термін служби – не дивлячись на свою зовнішню крихкість, оцинкована сітка не боїться корозії і різких перепадів температур.
  • простота установки – монтаж сітки не є трудомістким, і виконати його можна навіть самостійно.
  • відсутність необхідності в догляді – сітка-рабиця абсолютно невибаглива і не вимагає будь-якого догляду, фарбування і обробки різними засобами.