Монтується паркан із сітки-рабиці на стовпи (дерев'яні, металеві, бетонні або цегляні), які встановлюють на відстані 2 – 3 метри один від одного. Якщо паркан такого типу встановлюється на тривалий термін, бажано стовпи встановлювати в ями з подальшою заливкою бетоном або монтувати їх у суцільний фундамент (якщо він передбачений), в процесі кладки (наприклад, з бутового каменю) або при заливці бетону в опалубку.

Якщо глибина такої підставки невелика, а іноді її роблять фактично на поверхні землі на піщаній подушці лише для того, щоб закріпити низ сітки, то під стовпи необхідно вирити ями глибиною не менше 40 см.
Якщо ж така огорожа встановлюється тимчасово, то дерев'яні або металеві стовпи можна зарити або у грунт на 40-50 см з подальшим його трамбуванням навколо стовпа.
Металеві стовпи невеликого діаметру, можна також забити на аналогічну глибину. У цьому випадку немає необхідності в трамбуванні. При забиванні труба сама ущільнить грунт навколо себе. Але це можна зробити тільки, якщо грунт податливий, без каміння.
Сітка кріпиться до першого стовпа, максимально натягується і кріпиться до наступного. Цю роботу найкраще робити вдвох: один натягує, інший кріпить. Для більшої стійкості сітки між стовпами, бажано, натягнути 2 ряди дроту або тонкі труби прямокутного перерізу.
Іноді з сітки-рабиці виготовляють секції, укладаючи її в рами з сталевого кутника 30-50х30-50 мм. Готові секції огорожі приварюють чи кріплять іншими способами до металевим або цегляних опорних стовпів.