Установка металевої сітки на дерев'яні стовпчики

Установка металевої сітки на дерев'яні стовпчики проводиться зовсім неважко, і це не вимагає великих матеріальних витрат, і простоїть така огорожа досить довго. Щоб добре і надійно встановити «рабицю», треба подбати і про стовпчики, на яких вона буде кріпитися.

Огорожа із сітки рабиці

огорожі із сіткиЗ усіх видів огорож найбільш розповсюдженими є різні види огорож із сіткою. Встановити такий паркан досить просто. Для цього необхідна сітка рябиця, металеві стовпці, а також дріт та закріплювачі. Сітка рабиця встановлюється на стовпцях, вритих на відстані 2 — 3 метри один від одного, і закріплюється горизонтально натягнутим дротом.

Розмотуємо рулон сітки (рабиця)

рулони сіткиДля того, щоб розмотати рулон сітки знадобиться участь не менше двох осіб. Спочатку рулон сітки звільняється від перев'язки і пакувального паперу або поліетилену. Після цього рулон сітки для огорожі потрібно покласти на плоску рівну поверхню в такому положенні, щоб кінець полотна був знизу.

Монтаж огорожі із сітки рабиці своїми руками

Монтується паркан із сітки-рабиці на стовпи (дерев'яні, металеві, бетонні або цегляні), які встановлюють на відстані 2 – 3 метри один від одного. Якщо паркан такого типу встановлюється на тривалий термін, бажано стовпи встановлювати в ями з подальшою заливкою бетоном або монтувати їх у суцільний фундамент (якщо він передбачений), в процесі кладки (наприклад, з бутового каменю) або при заливці бетону в опалубку.

Як облаштувати огорожу дачної ділянки

ограждение из сетки рабицаЯкщо вам потрібно облаштувати огорожу дачної ділянки, то ви можете здивуватися, яка різноманітність матеріалів і конструкцій зараз є. Найчастіше при виборі потрібно враховувати не тільки фінансові можливості, але і навколишній ландшафт, інакше кажучи, щоб огорожа виглядала гармонійно.

Огорожа за розумну ціну

огорожа за розумну цінуПаркан із сітки-рабиці являє собою досить економічний і простий варіант огорожі за розумну ціну маленької садової або дачної ділянки. Найчастіше такі паркани встановлюють між сусідніми ділянками в дачних кооперативах, де установка масивного забору стане причиною затінення ділянки і не принесе нічого хорошого ні власникам дачі, ні їх сусідам.