Компанія «Укрполмет» організована у 2007 році. Компанія встигла зарекомендувати себе на ринку будівельних товарів і набула багатьох постійних партнерів. Якість нашої продукції пройшла перевірку часом. Відмінні характеристики нашої продукції забезпечують постійний попит і впевненість у завтрашньому дні. Ми раді клієнтам і завжди можемо надати комплекс додаткових послуг.
Компанія виробляє і реалізує сітку Рабиця, яка застосовується для огородження виробничих і приватних площ.
Огорожі з сітки Рабиця завжди були популярні. Цей бюджетний варіант дозволяє створити надійний захист території без великих фінансових вкладень. Нові технології дозволили удосконалити виробництво і тепер сітка Рабиця має більш привабливий, естетичний зовнішній вигляд і хорошу зносостійкість.
Для бажаючих зайнятися власним виробництвом ми пропонуємо автоматичні пристрої для виробництва сітки Рабиця. Також в асортименті дріт з ПВХ покриттям, ПВХ гранулав, всі види допоміжної фурнітури та інша корисна продукція.
Потрібна консультація? Команда фахівців завжди готова прийти на допомогу. Ми забезпечуємо транспортування продукції, установку загороджень та зварювальні роботи. Звертайтеся в компанію «УКРПОЛМЕТ» і ми допоможемо в реалізації ваших планів.